Резонансна ДТП у Києві: усім власникам авто на іноземних номерах нічна пригода може «вилізти боком»

Водій BMW із литовськими номерами, який минулої ночі спровокував ДТП і утік з місця пригоди, досі залишається не впійманим правоохоронцями.
Постраждалих двох патрульних поліцейських і випадкового 24-річного чоловіка із зустрічного авто ледве врятували медики, йдеться в сюжеті ТСН.19:30, повідомляє Агрімпаса з посиланням на ТСН. Сообщает http://agrimpasa.com/

Тепер усім травмованим в аварії належить пройти тривалу реабілітацію, котра триватиме щонайменше півроку.


Поліція ж оголосила в розшук водія іномарки, котру після порушення нею ПДР переслідували копи.


Правоохоронці кажуть, що напрацювання у слідства вже є, і вони досить ґрунтовні, однак оголошувати будь-що без абсолютної впевненості в тому, що це не зашкодить слідству, не будуть.
Ситуація виявила проблему відповідальності водіїв, які користуються автомобілями з іноземною реєстрацією. Для поліції такі особи – щось на кшталт людей-невидимок, бо інформації про них у базах МВС немає, а довести, що саме особа, котра перетинала кордон, була в момент порушення за кермом – непросто.


За цю проблему правоохоронці обіцяють взятися після київського інциденту. Вони кажуть, що проситимуть керівництво країни врегулювати питання на законодавчому рівні, а самі відтепер до всіх власників незареєстрованих машин обіцяють бути особливо прискіпливими.

    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар