До такого ніхто не був готовий!!! Стала відома страшна таємниця про Мустафу Найєма, він не той, за кого себе видає

Мустафа Найєм подав некоректну автобіографію народного депутата.
Зокрема у переліку членів родини нардеп вказав батька, матір, сестру і сина, проте не вніс до документів відомості про брата, Масі-Мустафу Найєма. Сам нардеп у автобіографії записаний як Мустафа-Масі Найєм – тобто ті ж імена, але у зворотньому порядку, передає http://korupciya.com Сообщает http://perelaznews.blogspot.com/


Незвична подібність імен рідних братів неодноразово привертала до себе увагу журналістів, особливо у контексті «квартирного питання», коли з’ясувалось, що особа на ім’я Масі-Мустафа Найєм видала іпотечний кредит розміром усього 2 тисячі гривень під заставу квартири, оцінна вартість якої становить понад 5 мільйонів. Висувались навіть сміливі припущення, що насправді Мустафа-Масі і Масі-Мустафа – одне і те ж ім’я, яке у 80-х роках використав батько нардепа, аби вивезти з Афганістану двох дітей на одні документи. До речі, ім’я батька, вказане у декларації Найєма теж досить цікаве – Мохаммед Наім.


По-перше, це мало не єдиний документ, у якому Мустафа згадує батька – навіть у декларації за 2016 рік, розписуючи частки батьківської квартири, нардеп вказує матір, братів, сестру, але пропускає батька. По-друге, у мусульманській традиції ім’я пророка священне і використовувати його на позначення простих смертних недопустимо, відтак не зовсім зрозуміло, як чоловік на ім’я Мохаммед Наім міг не просто жити у мусульманській країні, а ще й працювати у Міністерстві освіти.


Зауважте, мова йде не просто про якусь автобіографію, а про серйозний документ, який подається до Верховної Ради. Описки чи випадкові помилки тут недопустимі. Цілком імовірно, що такі дивні як на мусульманську традицію імена, а особливо той факт, що нардеп не вказує у автобіографії брата, а у декларації батька, свідчать про певні негаразди з документами у родині Найєма.

    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар