Сироїд зробила МЕГА шокуючу заяву про шантаж і сміттєву облогу! Слова, які приголомшили ВСЮ Україну!

У зв'язку з сміттєвою блокадою Львова, три депутати від "Самопомочі" оголосили про голодування на знак протесту.

Першим почав голодувати голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк. За ним у вівторок оголосили голодування Оксана Сироїд і Тарас Пастух.
Згодом Львівська ОДА запропонувала міському голові Андрію Садовому ліквідувати сміттєву проблему при фінансуванні проекту в розмірі 300 мільйонів гривень, – Сообщает http://korupciya.com/


Оксана Сироїд зазначила, що така пропозиція очільника Львівської ОДА є шантажем.


Це фактично ультиматум, в якому написано, що облдержадміністрація готова брати на себе управління сміттям, але за це просить 300 мільйонів гривень для відповідного комунального підприємства та фактично нічого про це не говорити, – розповіла Оксана Сироїд.


Віце-спікер парламенту порівняла дії влади в особі очільника Львівської ОДА до набігу монголо-татар. Окрім цього, Оксана Сироїд зазначила, що сміттєва облога розпочалась з подібного ультиматуму.


За словами учасниці протесту, раніше пропозиції від обласної адміністрації не надходили через те, що влада очікувала, що "Самопоміч" стане "згідливою" партією.


Сподівались, що міський голова та "Самопоміч" на підставі іншого шантажу будуть згідливими, будуть робити те, що просив чи вимагав президент, будуть голосувати за вигідні рішення, будуть погоджуватись бути лояльними до президента. Це була вимога. Після підпалу сміттєзвалища нам пропонували припинити облогу в обмін на лояльність, – заявила Оксана Сироїд.


Наразі відомо, що Андрій Садовий готовий віддати повноваження в управлінні сміттям в обмін на чітке роз'язнення щодо механізму ліквідації сміттєвої проблеми міста та гарантій влади.


Нагадаємо, 12 червня Львівська міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла офіційне рішення про необхідність оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації.


  Blogger Comment

2 коментарі:

 1. Автор видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
 2. давно пора приймати закони про очистку від сміття земель, водойм, лісів... про негайне будівництво і закупки сміттєпереробних комбінатів, ... посадку тих чиновників, які десятиліттями ніх... не робили та заср...ли лайном всю Україну, ввести штрафи та кримінальну відповідальність ... але ж простіше імітувати голодуваня та патякати, чим вирішувати проблему ... от і у Львові, замість будівництва сміттєпереробних підприємств, вирішили з мешканців здерти лишніх 300 млн. грн. в рік за вивезення сміття під чужі хати... , - явно договорняк та створення штучної проблеми, щоб відмити кошти на машинки і хатинки… хто заважав будувати сміттєпереробні підприємства? чи не знали, що лайно смердить і щось з ним треба робити?
  проблема назрівала роками - з 90-х, але ніхто нічого не будував, відганяли інвесторів, які готові будувати комбінати лише за право переробляти сміття, бо сміття стало засобом наживи для чиновників, … отож, на смітник потрібно виносити всіх дєпутатів ЛМР і ЛОДА всіх фракцій, покидьків з Кабміну … які займались лише дерибаном ресурсів, земельних участків, знищували державні підприємства (ЛАЗ, Львівські авіалінії,…) та власним збагаченням: во сволота, порошенківці, самодрочі ... тепер смердить, Львів перетворили в розсадник лайна, пацюків та інфекцій … для прикладу Беларусь, г. Брест:
  http://sifania.by/katalog-oborudovaniya/zavody-i-kompleksy/musoropererabatyvayushchij-zavod/mpz-100000#характеристики

  ВідповістиВидалити