ТАКИХ МАЄТКІВ УКРАЇНА ЩЕ НЕ БАЧИЛА: З’явилися надрозкішні фото і відео палацу відомого нардепа, ВИ ТІЛЬКИ ПОДИВІТЬСЯ НА ЦЕ

Офіційно нардеп не має нічого, проте його тесть став щасливим володарем гігантських палаців і інших багатств, передає Корупція.Інфо Сообщает http://www.zvistka.net/

Народний депутат Антон Яценко відомий, як автор масштабних схем в області державних закупівель. Щоб оформити тендер раніше доводилося платити підконтрольним депутату організаціям данину. Про це в Facebook пише журналіст-розслідувач Денис Бігус.

“А 5 років тому Антон ледве не нагнув всю купівлю-продаж нерухомості. Всю взагалі. Щоб зробити будь-яку операцію, треба було “отбашлять”. А, ви схему вловили. При цьому Антон вже 10 років сидить в парламенті депутатом. І раніше його декларації були взагалі порожніми. А зараз. А тепер в них теж ні..ра немає, ХА! “, – продовжує історію депутата Бігус.


Однак журналістам вдалося з’ясувати, що на тестя Яценка в Києві записана нерухомість вартістю $ 10 млн.


Крім того, у нього є палац в елітній Конча-Заспі площа якого 1500 кв.м.


Парадокс полягає в тому, що за майно, записане на тестя, нардепу нічого не загрожує.


“А ось схеми десятирічної давності ніякого терміну не мають. І за них Антон, якщо про нього згадає НАБУ – отримає термін. Але НАБУ не згадує про Антона. Антону через це нудно. А мені – сумно”, – резюмує Бігус.


    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар