З'єднайте свої долоні і погляньте на лінії: тест на любов

Руки людини можуть розповісти про те, яка вона в любові.
Вони не обдурять і дадуть більш достовірну інформацію, ніж їх володар.


Ми розібралився в лініях, визначили ту, що відповідає за любов, і розшифрували можливі варіанти. З'єднайте долоні і виберіть відповідний вам малюнок. Сообщает https://bdzhola.com/Лінії на одній висотіЯкщо ваш партнер - володар долонь з лініями любові на одній висоті, то вам пощастило. У нього серйозні наміри, і воліє він постійні і міцні відносини. Він раціональний і не любить різких змін в житті.


Це розсудлива людина з м'яким характером, якій важлива думка інших.


Лінія на лівій руці нижчеЦя людина вважає за краще партнера постарше, та й сам мудрий не по роках. Володар таких долонь хороший в любові, романтичний і незалежний від суспільних порядків. Він часто прислухається до своєї інтуїції, яка рідко його обманює.


Лінія на лівій руці вищеЦя людина не поспішає заводити серйозні стосунки, любов для неї не є запорукою щастя. Але, коли вона зважиться, то неодмінно зупинить свій вибір на людині молодше себе або навіть іншої національності. Вона любить очима, впевнена в собі і в своїй силі. Цілеспрямована незалежна людина, легко справляється з труднощами на своєму шляху.

    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар