ПОЗОР СТОЛІТТЯ! ВИКРИТТЯ ЯКЕ ЖАХАЄ СВОЄЮ ПРАВДОЮ! АХМЕТОВ ПРИХОВУВАВ ВІД НАС …

Донецький мільярдер Ринат Ахметов своєї запаморочливої ​​кар’єрою – від карткового шулера до найвпливовішого олігарха Східної Європи – зобов’язаний екс-президенту України Леоніду Кучми.
До такого висновку прийшли читачі, що звернули увагу на публікацію в «Комсомольской правді», де розповідається про шкільні роки Ріната Леонідовича передає укрмедіа


Нічого екстраординарного в газетній замітці про шкільні роки Ахметов, крім фото 7-А класу середньої школи №63, в якій навчався майбутній бізнесмен-політик, не було. Але сама фотографія дала автору і його співрозмовникам привід звернути увагу на те, що Ринат в 1980-му був дуже схожий на героя популярного фільму «Розіграш», роль якого виконав Дмитро Харатьян.
А порівнявши піонерське фото Ріната Леонідовича з фотографіями інших vip-співвітчизників, вони до великого свого подиву констатували, що Ахметов найбільше схожий на … Кучму! Причому, не тільки Леоніда Даниловича, а й дочка колишнього глави держави Олени Франчук (це прізвище їй дісталося від першого чоловіка).


Природно, що в основу тут же народилася гіпотеза про те, що Рінат Ахметов є позашлюбним сином Кучми, було притягнуто не тільки збіг імені «тата» і по батькові його «нащадка», але та обставина, що Леонід Данилович практично «не чіпав» бізнес уродженця донецької околиці, дозволив йому практично безперешкодно стати некоронованим господарем Донбасу, а в останній рік перебування при владі практично задарма подарував “Перлина” української металургії комбінат «Криворіжсталь» своєму зятю і «синочку» – напару.


    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар