Скажіть, як ці люди керують державою? Права рука Гройсмана Володимир Кістіон осоромився на всю Країну! Здуріти можна!

Це просто епік!
Подивіться, як віце-прем'єр України і права рука Гройсмана Володимир Кістіон, колишній головбух 5-го каналу та нардеп від БПП Ніна Южаніна та заступник міністра енергетики Наталія Бойко пояснили, що робили на форумі Злочевського в Монако.

➤ Колишній головбух 5-го каналу та нардеп від БПП Ніна Южаніна запевнила сьогодні журналістів "Українська правда", що вона не впізнала Злочевського! Сообщает http://korupciya.com«Його участь не була заявлена. А по-друге, я до сьогоднішнього дня не знала, що це він… Ця людина сиділа в ряду, я ж не могла ідентифікувати міжнародних експертів, я їх в обличчя не знала їх. Я в обличчя не знала Злочевського до цього, не знаю і сьогодні», – заявила вона
➤Віце-прем'єр Володимир Кістіон заявляє, що не знав про те, що співорганізатором заходу є Микола Злочевський.
«Його організатором виступав Інститут Адама Сміта. Хто був учасником цього форуму, принаймні мені було невідомо перед участю в заході», – зазначив він.
➤ Заступниця міністра енергетики Наталія Бойко пояснила, що отримала запрошення від Adam Smith Conference: «Вони ж і надали мені програму моїх панелей (додаю картинкою) – я приїхала і виступила, бо вважала, що тут потрібно представити нашу позицію щодо енергетичної безпеки в регіон».
Дуже дивно, як же так ні віце-прем'єр Кістіон, ні заступник міністра енергетики не помітили величезного логотипу Burisma Group Злочевського на брошурі, яку надсилали разом із запрошеннями на форум?! Як і не помітили численних банерів, розвішаних у по всьому форуму.
Скажіть, як ці люди керують державою?    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар