ДИВІТЬСЯ ЯКА ІСТОРІЯ. ОСЬ ЦЕЙ СОЛДАТ НА ПЕРШОМУ ФОТО І ЦЯ ДІВЧИНКА НА ДРУГОМУ – ОДНА ЛЮДИНА. АЛЕ МАЛО ХТО ЗНАЄ, ЩО…






Дивіться яка історія.

Ось цей солдат на першому фото і ця красива дівчинка на другому – одна людина. Моя подруга Майя Москвич.


Майя тиждень тому привезла з Сіднея (Invictus Games – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі для ветеранів) дві золоті медалі за стрільбу з лука!

В рідному і для мене і для Майі Луцьку, її зараз носять на руках, розривають місцеві ЗМІ, запрошують в ОДА на зустріч з губернатором.

І є за що бо Майя великий молодець. В 2014 пішла добровольцем на фронт, в батальйон Кульчицького. Потім воювала в Гарпуні. Потім в Миротворці. В 2017 демобілізувалась.

Зараз займається підприємництвом і громадською діляьністю.

Але мало хто знає, що в 2013, у грудні, в Луцьку Майю закривали менти і прокурорскі за те, шо вона 2 грудня з друзями винесла з ОДА портрети Януковича і “познущалась з них”. Для Майї все закінчилось домашнім арештом і електронним браслетом. Потім Майдан переміг, браслет бистро зняли ну і якби все.

Але не все.

На третьому фото колишній прокурор з Волинської прокуратури Вадим Приймачок. Він читав у Луцьку на суді ухвалу в якій йшлося про те, що Майя разом з групою осіб порушувала закон «з метою явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю та винятковим цинізмом».

Де зараз прокурор Приймачок?

Звільнений? Люстрація?

Якось не склалось. Приймачок пішов на підвищення, перебрався в Київ. Станом на 2017 був заступником начальника відділу Головної військової прокуратури в ГПУ.

На четвертому фото слідчий міліції Юрій Маркевич. Він тоді заперечував проти присутності преси і громадськості на процесі і стверджував, що Майя “може скоїти низку інших злочинів під час досудового слідства, зокрема викладати нотатки провокативного характеру у соцмережі та їздити у Київ на Євромайдан.”

Де зараз слєдак Юрій Маркевич?

Звільнений? Люстрація?

Дивно але ні. Маркевич так і працює слідаком. Він тепер, правда, “поліцейський”.

На п’ятому фото тодішній очільник Волинської міліції Олександр Терещук.

Приклад з Майї не одиничний. Таких десятки і сотні. Все це по мусорській лінії курувалось безпосередньо Терещуком. Людей переслідували, били, закривали. Колони автобусів і техніки зупиняли на виїздах з міста аби ті не потрапили на Майдан.
Різне було.

Де зараз Олександр Терещук.

Звільнений? Люстрація?

Дивно але ні. Тиждень тому Петро Порошенко призначив його головою Київської ОДА.

Так і живемо.










Роман Сініцин
    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар