Держави світу зовсім не реагують на українське питання. Жоден із пунктів Будапештського меморандуму навіть не обговорюється, ПАРЄ ухвалила сім постанов і поверненням РФ усіх їх порушила. Таке враження, що всі просто «звихнулися». Джерело
Про це в ефірі проекту «Народ проти» в ефірі телеканалу ZIK заявив колишній народний депутат України, перший президент незалежної України Леонід Кравчук.
Висловлюючи пораду Володимиру Зеленському щодо поведінки з Росією, зокрема після повернення її в ПАРЄ, він наголосив: будь-хто з керівників, коли не знає, що робити, повинен захищати національні інтереси.
«Що входить в національні інтереси, ми всі вже знаємо. Та далі починається кухня. Є елементарна службова етика, її ніде не виписано, однак, коли, скажімо, вирішується питання з державою-агресором, міністр не може нехтувати конституційними обов’язками президента», – вважає Кравчук.
Водночас, дивлячись на останні події, він наголосив: таке враження, що світ «звихнувся».
«Рада Європи ухвалює сім постанов і всі порушує, Мінські угоди ухвалили підписали і теж порушуються», – обурювався Кравчук.
До всього він зауважив: Будапештський меморандум містить шість пунктів, жоден із яких також не виконаний, вони навіть не обговорюються.
«Я задаю питання: для чого ми це все піднімаємо, а держави світу на це зовсім не реагують. Звихнулись», – резюмував Леонід Кравчук.
Окрім того, В рамках врегулювання збройного конфлікту на Донбасі заяви про прямі переговори з «Л-ДНР» звучать тільки з Кремля, а українській владі потрібна своя більш чітка позиція в цьому питанні, зазначив Кравчук.
«Нещодавно Путін в інтерв'ю італійській газеті зробив заяву, що він хотів би, щоб Зеленський перестав називати" ЛНР "і" ДНР "сепаратистами, щоб він визнав, що це українці, щоб прийняв рішення про ведення діалогу з громадянами України. Я думаю, тут багато цинізму, дуже багато цинізму », – зазначив Кравчук.
«По-перше, ми вже не знаємо, після того, як почали видавати паспорти [РФ] в” Л-ДНР “, скільки там українців, скільки там росіян. По-друге, а хто поставив запитання в “ДНР” і “ЛНР”, чи хочуть вони брати участь [у переговорах] і висунули вони якісь свої вимоги? З того, що я чув, вони хочуть тільки одного – визнати їх державними організаціями », – зазначив він.
0 коментарі:
Дописати коментар