Серед ночі за лічені хвилини власні квартири в Києві втратили одразу 52 сім'ї. Відео


З кожним роком «чорних» нотаріусів в Україні стає все більше
Ви спокійно спите вночі? А саме в цю мить ваша оселя може легко стати чужою. Серед ночі, за якісь хвилини, власні квартири у столиці втратили одразу 52 сім'ї. Коли люди про це дізналися, їх косили серцеві напади, а вагітна жінка навіть народила дочасно. Далі про те, як звичайний нотаріус може залишити будь-якого українця ні з чим, йдеться в матеріалі
Надзвичайних новинах, інформують Патріоти України.

Для Віри Костянтинівни життя в столиці було нездійсненною мрією. Рік назад вона ризикнула і разом із дочкою та зятем поміняла просторий будинок у Черкасах на маленьку квартирку в київській новобудові. Вклали в ремонт усі фінанси й сили, а як у грудні разом із сусідами пішли за документами – почули від нотаріуса таке, від чого просто остовпіли.
«Виявляється, моя квартира продана вночі, о 23.45. У людей о першій годині, другій, третій, четвертій навіть. Ми просто в шоці», - каже жінка, яка стала жертвою аферистів.
Вона розповідає, як після цієї звістки людей косили серцеві напади:
«Скільки тут «швидких» під'їжджало, ви навіть не уявляєте. Тут навіть одна породілля народила завчасно. Їй майже ще два тижні, а вона народила через це».
Розлючені люди накинулися на керівника фірми-забудовника. Чоловіка ледве не лінчували. Та він присягається: людські квартири не продавав. І одразу запідозрив власників землі, на якій звели будинок.
«Вони зрозуміли, що як то кажуть вони «попали», - каже керівник підприємства-замовника будівництва Володимир Могильний.
Півсотні вкрадених квартир переоформила нотаріус із 20-річним стажем Оксана Буряк. На скарги людей у поліцію та прокуратуру – жодної відповіді.
Журналісти «Надзвичайних новин» пішли до офісу нотаріусу, в якому – мертва тиша. Сусіди не бачили жінку вже більше двох тижнів, а її телефон мовчить.


Щороку «чорних» нотаріусів в Україні все більше

Правозахисник Едуард Багіров пояснює, що за кожним нотаріусом, який вчиняє такі злочини, є «дах» в особі представника Генеральної прокуратури, СБУ, МВС, депутат Верховної Ради. Тобто ті люди, які допоможуть чорному нотаріусу в разі провалу.
Завдяки доступу до електронного реєстру нерухомості, будь-який нечистий на руку нотаріус може з легкістю ламати людські долі.
«Реально нотаріус може забрати все. Зробити безхатченком. Забрати всі гроші, квартиру, майно. Викинути на вулицю», - наголошує Едуард Багіров.
Вірі Костянтинівні та її ошуканим сусідам, можна сказати, пощастило. На їхні скарги відреагували в Міністерстві юстиції.
«Скасувати незаконні дії даного нотаріуса, поновити права власності наших громадян на дані 52 квартири. Передати матеріали до правоохоронних органів. Позбавити доступу даного нотаріуса назавжди до всіх реєстрів», - зазначив міністр юстиції Павло Петренко.
Тож воно й не дивно, що скандального нотаріуса вже й слід запав. Матеріали про її подвиги передадуть поліції. Та от чи дійде справа до суду й до реального терміну за гратами? «Надзвичайні новини» стежитимуть за перебігом подій.
    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар