Кабмін пообіцяв рекордно підвищити пенсії. Але не всім

Кабмін в 2017 році-м обіцяє значно підвищити пенсії українців. Крім індексації на 10,1%, як неодноразово заявляв МІНІСТР соцполітики Андрія Реву, українці осучаснить пенсію.
24 березня в відомстві відбулося перше засідання експертної робочої групи, яка, в тому числі, обговорила можливе осучаснення. Член цієї групи, голова громадської ради при Пенсійному фонді Галина Третьякова на своїй сторінці в соцмережі опублікувала презентацію Мінсоцполітики, в якій розкриваються деталі майбутнього підвищення пенсія, повідомляють з посиланням на Сегодня Патріоти України.Так, Міністерство соцполітики планує підвищити пенсії 5,6 мільйонам українців (всього в Україні 11,9 мільйона пенсіонерів). Більше, ніж на 1000 гривень, розбагатіють 1,1 мільйона пенсіонерів. Надбавка від 900 до 1000 гривень може отримати 487 тисяч пенсіонерів, від 700 до 800 гривень - 460 тисяч. Решта (а це більше 3,5 мільйона українців) пенсія підніме від 50 до 700 гривень.

Нагадаємо, в ефірі одного з телеканалів міністр Андрій Рева озвучив підрахунки про те, як виросте в результаті осовременіваніванія пенсія його мами. "У мене в мами 49 років стажу і у неї така ж пенсія (1500 гривень, - ред.) Я по ній порахував, у неї пенсія (після." Осучаснення ", -. Ред) виросте більше, ніж в два рази", - сказав чиновник. На даний момент "застарілі" пенсії отримують 8,5 з 12 мільйонів пенсіонерів. Пов'язано це з тим, що при підрахунку пенсії враховують показник середньої по країні зарплати, який змінюється з кожним роком.
На запит " Сегодня" в Пенсійному фонді відповіли: в бюджеті на цей рік "осучаснення" пенсій не передбачено. "Бюджет формуються на основі чинних законодавчих норм Законодавчих рішення про осучаснення рівня призначених пенсій на даний момент немає.", - пояснили у відомстві.

Гроші на перерахунок пенсій планують отримати за рахунок перевиконання бюджету Пенсійного фонду. В інтерв'ю одному з інтернет-видань віце-прем'єр Павло Розенко заявив :. «Підвищення мінімальної заробітної плати після першого місяця дало додаткове поповнення Пенсійного фонду на 18%, тобто ми на 18% зібрали більше, ніж було заплановано на січень 2017 року

Якщо ми збережемо цю динаміку, якщо ми побачимо, що бізнес зрозумів, що треба легалізуватися і сплачувати податки ... безумовно, ми відразу приймемо рішення про додаткове збільшення пенсій або про проведення "осучаснення" пенсій ».

На осучаснення знадобиться більше 46 мільярдів гривень (або 3,86 мільярда в місяць).

    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар