У Білорусі День Волі: Затримано одного з лідерів опозиції, у центрі Мінська - автозаки

25 березня у Білорусі проходять акції, присвячені Дню Волі, на трасах в напрямку Мінська чергують ДАІ і автоматники, у центр міста стягнуто автозаки.

Як повідомляє місцеве видання ТУТ.by, у Бресті та Гродно акції до Дня Волі дозволені владою, в Вітебську і Гомелі заходи несанкціонованого.
Пише pravda.com.ua

За даними видання, автомобілісти повідомляють, що на трасах у напрямку Мінська чергують співробітники ДАІ і автоматники, які зупиняють усі машини та перевіряють документи.Офіційних коментарів щодо посиленого відпрацювання трас та вулиць немає.
У Мінську також чергують співробітники ДАІ: не лише у центрі, але і на розв'язках з кільцевої дороги. у район Академії наук підтягнуто автозаки. Станції метро "Площа Якуба Коласа" та "Академія наук" закрито.
Журналіст Костянтин Реуцький у своєму Facebook зазначає, що у кварталі від Академії наук стоїть колона автобусів з особовим складом, через вул. Академічну до НАН не пускають навіть пішки, а біля Академії затримали двох чоловіків.
За повідомленням очевидців у Твіттері, у Гомелі усі площадки та сквери перекрито спецтехнікою.
Подтягивается подкрепление в Минск. 9 утра, МКАД, заезд на пр.Независимости.

*видео не мое, скинули читатели.
В Гомеле люди просто не могут собраться, перекрыты улицы и весь центр практически
Повідомляється, що на виїзді з Бобруйська зупиняють усі маршрутки, перевіряють водіїв і пасажирів, переписують дані водіїв.
Також зазначається, що в ніч на 25 березня у Бресті було затримано одного з лідерів опозиції та Білоруського національного конгресуВолодимира Некляєва, про що він встиг повідомити телефоном. З 3.30 зв'язку з Некляєвим немає.

Наразі Некляєв перебуває в ізоляторі тимчасового тримання у Бресті, повідомила БелаПАН його дружина, іншої інформації щодо затримання немає. Політик повертався поїздом з Варшави до Мінська, де брав участь у дискусії щодо ситуації у Білорусі в польському Сеймі.

    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар