СЕНСАЦІЯ!!! Пономарьов розповів таємну інформацію, якою володів Вороненков

Колишній депутат Держдуми Росії Денис Вороненков не був цінним як свідок у справі проти президента-втікача Віктора Януковича, натомість володів інформацією про фінансові махінації російського генералітету, передає Корупція.Інфо

Таку думку висловив його колега у російському парламенті Ілля Пономарьов.

"Мені здається, що Путін створив таку атмосферу, коли відступників, зрадників, за їхньою термінологією, необхідно усувати, коли вбивство зрадника не є злочином. У пана Феоктістова зараз не найкращі часи. Його за організацію компроматного зливу на Дмитра Медведєва звільнили з "Роснєфті". Відповідно, йому потрібно завоювати якісь очки перед керівництвом країни. Я вважаю, дуже ймовірно, те, що сталося вчора, – це результат якихось подібних дій. Стверджувати точно не можу. Це покаже розслідування. Але поки все, що я знаю з розслідування, однозначно показує на російські спецслужби як на виконавця цього злочину", – вважає політик.
На думку колишнього депутат Держдуми, цінність Вороненкова була не в показах щодо справи Януковича, а була у знанні фінансових махінацій російського генералітету.
Він розумів, як працюють коліщата, зокрема, війни, він розумів фінансову зацікавленість людей в контрабандних потоках. Як ми зараз добре знаємо, в Україні вся ця війна крутиться навколо контрабанди, і фінансується вона за рахунок контрабанди. Саме в цьому була його цінність. Що стосується свідчень у справі Януковича, то їх певною мірою може дати абсолютно будь-який російський депутат або високопосадовець, – наголошує він.
За його словами, суть цих показів є вкрай простою – задаються питання на кшталт: "Ви в курсі того, що було звернення Януковича? Так чи ні"; "Ви знаєте, чи розмовляли з членами Ради Федерацій, які голосували з питання про згоду застосувати військову силу проти України?"; "Чи чули ви про цей лист?"; "Чи вплинув цей лист на ваше рішення? Так чи ні".
"Відповідно, і я, і Денис Вороненков маємо велику кількість знайомих членів Ради Федерації. Ми прекрасно знаємо, що такий лист був. Ми всі читали стенограму. Ми всі знаємо, що цей лист вплинув на їхнє голосування і, тим самим, пан Янукович зробив акт державної зради щодо України. До Російської Федерації, насправді, це жодного відношення не має. Тому називати Вороненкова зрадником не можна абсолютно ніяк. Це питання, яке український уряд задає щодо дій українського громадянина Януковича і його дій", – пояснив Пономарьов.

    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар