В останній місяць росіяни просто зненавиділи українських гастарбайтерів і українців взагалі, – блогер

Відомий український блогер Павло Правий на своїй сторінці в Facebook пише про те, що зараз українські заробітчани, які раніше працювали в Росії поміняли свій погляд на роботу в Росії.
Зараз так – приїхав з Москви, тиждень-два дома і – на Польщу. Чому помінялися пріоритети? По-перше, усі як один кажуть, що там тепер робити нема чого. По телевізору там кажуть про «вставання», а реально – із зарплатами і роботою жах.


Як пише блогер, паралельно місцеві в останній місяць просто зненавиділи українських гастарбайтерів і українців взагалі. Раніше був певний нейтралітет, типу мир-дружба-жуйка, і взагалі війна – то розбірки олігархів, «які нас посварили». Тепер тамтешні реально нас усіх ненавидять. За що? Навіть не за заборону Однокласників чи Вконтакте. Вони нас ненавидять за безвіз. Їх там рве, плющить і ковбасить одночасно. Як так, нам великим і взагалі крутим на увесь світ, безвізу з ЄС немає, а якимсь там українцям дали?
«А ще там їм рік розповідали. що українцям не бачити безвізу, бо вони нищеброди, фашисти, недолугі й Європі від них самі проблеми. Найголовніше – вони там усі підсвідомо знають, що путінська пропаганда їх просто обдурює, що світ інший, ніж їм розповідає телевізор і вони у цьому світі зайві, навіть не зайві – вони інороде тіло, пухлина, яку так або інакше, медикаментозно з організму людства видалять», – резюмував Павло Правий.

    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар