Такого Ви ще не бачили: Тягнибок і Навальний виявилися на одній кухні! (ФОТО)

Відомий російський опозиціонер Олексій Навальний і лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок несподівано виявилися на одній кухні, – передає Корупція Інфо


І навіть не в Україні, де Тягнибоку не грозить бути заарештованим, а в Росії. Втім, поки що йдеться лише про «зустріч» політиків на плакаті «Вороги Росії», розміщеного в одному з деканатів гумфакультета гуманітарного вузу Росії.

Відповідний кадр був опублікований в соцмережі. Деякі росіяни зізналися, що, не знають, хто такий Тягнибок, але, судячи з того, що він виявився на цьому плакаті «мужик він нормальний».

«Тягнибок на молодого Кобзона схожий», «Ворогів треба знати в обличчя. А то конфуз вийшов, коли Навальний підійшов до бабусь, протестуючих проти нього самого, а вони його навіть не впізнали »,« Ворог ?! .., вдумайтеся в це слово, 41 млн убієнних у власній країні., А може активісти, що борються за права і свободи громадян?!», – коментує плакат користувачі.

Нагадаємо, в соцмережах набирає популярність мультиплікаційний відеоролик, виконаний в жанрі комп’ютерних ігор з бойових мистецтв.

На рингу в цей раз зійшлися російський опозиційний політик і антикорупційний активіст Олексій Навальний і російський олігарх, якого Навальний називає партнером прем’єр-міністра РФ Дмитра Медведєва з корупції, Алішер Усманов.

    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар