УКРАЇНЦІ! Порошенко пообіцяв підписати ВАЖЛИВИЙ закон, який змінить життя КОЖНОГО


Президент зазначив, що цього тижня підпише закон “Про ринок електроенергії”, який являє стандарти ЄС і забезпечує конкуренцію та прозорість в енергетичній сфері, – передає Корупція Інфо. Сообщает http://www.zvistka.net/
Президент України Петро Порошенко пообіцяв цього тижня підписати закон “Про ринок електроенергії”. Про це він заявив 1 червня на зустрічі в Американській торговельній палаті, яка була присвячена 25-річному ювілею цієї організації.


“Цього тижня я підпишу дуже важливий закон “Про ринок електроенергії”, який являє стандарти Європейського Союзу і забезпечує конкуренцію та прозорості в енергетичний сфері”, – сказав він.


13 квітня 2017 року Верховна Рада прийняла Закон “Про ринок електричної енергії”, який передбачає запровадження конкурентних відносин на енергоринку, в тому числі на роздрібному, а отже, кінцевий споживач в майбутньому зможе обирати постачальника електроенергії.


Прийняття цього закону є однією з обов’язкових умов для виділення Україні третього траншу макрофінансової допомоги від ЄС у розмірі 600 мільйонів євро.


Цей законопроект відповідає вимогам Третього енергетичного пакету, а також враховує норми чинного Закону “Про функціонування ринку електричної енергії України”, який визначає організацію ринку в цілому і передбачає проведення корпоратизації компанії – оператора об’єднаної енергосистеми “Укренерго”.


    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар