"Це не спроби просування, а справжнісіньке просування наших військ": Бутусов розповів подробиці останніх подій

Сили АТО не порушують Мінські угоди просуванням у районі села Жолобок Луганській області.

Про це заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" журналіст, військовий експерт Юрій Бутусов. Сообщает http://newkozak.co.ua/


"Наші підрозділи на Донбасі дійсно просуваються вперед. І соромитися тут абсолютно нічого, оскільки ця територія, згідно Мінським угодами, і так мала перебувати під контролем України", - наголосив він.Як пояснив Бутусов, ця територія відійшла під контроль окупантам у результаті спецоперацій російського командування у вересні-жовтні 2014 року.


"Тобто російські війська, які знаходяться зараз там, порушують "Мінськ". А просування наших військ у цьому районі порушенням Мінських домовленостей не є", - зазначив журналіст.


За його словами, просування ЗСУ в Луганській області несе серйозну загрозу налагодженим комунікаціям бойовиків.


"Це не спроби просування, а справжнісіньке просування наших військ. Насправді воно відбувається уже не перший місяць. Просто зараз це стало більш помітно для противника і несе йому серйозну загрозу. Бойовики зробили своєрідний виступ у район Слов'яносербська, який дозволяв їм контролювати трасу. До того ж, там близько Стаханов і ще ціла низка населених пунктів, що мають важливе тактичне значення. І, зрозуміло, для них дуже болісно, коли українська армія підбирається все ближче і загрожує їх комунікаціям", - наголосив Бутусов.


Він акцентував увагу на нестачі живої сили противника і на те, що в подальшому все залежить від українського командування.


"У них серйозна нестача особового складу. І це при тому, що наступ українці ведуть на обмеженій ділянці, а не по всій лінії фронту. Бойовики знають, де ЗСУ проводять наступ, але навіть на цих позиціях вони не в силах нам перешкодити. Навіть маленьким групам українських бійців. По суті, це навіть наступом важко назвати, оскільки задіяна в ньому неймовірно мала кількість людей. Але вони мотивовані, справжні захисники України, 93-а механізована бригада. Це звичайна українська піхота, яка, незважаючи ні на що, успішно йде в перед", - заявив журналіст.


Як писали раніше, 7 червня стало відомо про значну активізацію бойових дій у районі селища Жолобок Луганській області.
Терористи "ЛНР" заявили, що вранці українські військові зробили спробу прориву лінії зіткнення. У штабі АТО спершу заявили, що терористи розпустили чутки про "наступ Збройних Сил України".

    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар