Бажаємо стати ізгоями: нові антиросійські санкції збурили соцмережіУ соцмережах бурхливо обговорюють запровадження нових обмежень
Повідомляє znaj.ua

Введення Радою ЄС нових персональних санкцій проти Росії у зв’язку з поставкою газових турбін німецької компанії Siemens в окупований Крим викликало бурхливу реакцію в користувачів соціальних мереж.

Українці іронічно вітають “кремлядів” з санкціями та бажають “дармоїдам з путінського корита” стати ізгоями у всій світовій фінансовій системі.

В соцмережах також висміюють кремлівських пропагандистів, які показували ситуацію з санкціями у викривленому дзеркалі.


Користувачі теж жартують, що за санкції гріх не випити п’ятничного пива.

Нові санкції прокоментував і президент України Петро Порошенко, назвавши запровадження нових обмежень потужним сигналом агресору і заслуженою відповіддю на неповагу до контрактних зобов’язань.


“Вдячний Раді ЄС за остаточне рішення накласти санкції проти Росії за” прецедент Сіменс “! Заслужена відповідь за неповагу до контрактних зобов’язань і потужний сигнал агресору про непохитну єдності і солідарність між столицями Європейського Союзу. Спільно з ЄС і надалі будемо на сторожі ефективного режиму санкцій , про що ми говорили під час саміту Україна-ЄС в Києві “, – написав глава держави в Facebook.


    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар