“ВИНЕН!”: СБУ ОПРИЛЮДНИЛА ДОКАЗИ ПРИЧЕТНОСТІ ДО ФІНАНСУВАННЯ ТЕРОРИСТІВ РИНАТА АХМЕТОВА
Донецькі заправки Ахметова обслуговували терористів. Служба Безпеки України звернулася до Держказначейства, аби воно більше не видавало бюджетних грошей мережі АЗС “Паралель”, яка належить олігарху Рінату Ахметову. Сообщает de-facto.cc

Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт, повідомляє 24 канал.

За його словами, під час обшуків в офісі компанії були знайдені використані талони на купівлю палива бойовиками так званої “ДНР”.

Є дані, отримані від бойовиків, про те, що заправка транспорту здійснювалася на АЗС “Паралель” за талонами, які вони заздалегідь отримували від командира бойових груп і незаконних банд формувань, — розповів Тандіт.

У відомстві також зазначили, що всього вилучено талонів на тисячу тонн палива різних видів, які отоварювалися структурами “ДНР”.  Blogger Comment

7 коментарі:

 1. И на это потребовалось четыре года? Все те кто привел россию на Донбасс и начал войну против Украины давно всем известны. НУ И ШО ?! Кто нибудь из них за это ответил? Все они сейчас или депутаты разного пошиба, либо чиновники в администрациях, правоохранительных и силовых структурах. А главный бандит Ахметов ныне бизнес-партнер нашего гаранта Конституции. Далее будет как обычно: подымут волну в СМИ, потом Ахметов трошки поделится баблом, заработанным непосильным трудом, ну а в итоге народу опять поднимут цены на коммунальные услуги. Надо же отбить отобранное шакалами .

  ВідповістиВидалити
 2. И на это потребовалось четыре года? Все те кто привел россию на Донбасс и начал войну против Украины давно всем известны. НУ И ШО ?! Кто нибудь из них за это ответил? Все они сейчас или депутаты разного пошиба, либо чиновники в администрациях, правоохранительных и силовых структурах. А главный бандит Ахметов ныне бизнес-партнер нашего гаранта Конституции. Далее будет как обычно: подымут волну в СМИ, потом Ахметов трошки поделится баблом, заработанным непосильным трудом, ну а в итоге народу опять поднимут цены на коммунальные услуги. Надо же отбить отобранное шакалами .

  ВідповістиВидалити
 3. Пристрельте хтось уже цю татарську морду.

  ВідповістиВидалити
 4. Цього сосунка кучмо-гітлерівського давно треба розстріляти!Сепаратист-мародер,доберуться до тебе і
  підвищують за тухлі яйця.

  ВідповістиВидалити
 5. СБУ не сумнівається, а українці давно знають, що виноватий цей пройдисвіт!

  ВідповістиВидалити
 6. Всрацца мона!!!Оце так сєнсяція!!!Нагайка виборів Пэті під хвоста залетіла ...

  ВідповістиВидалити