“Ніби спеціально на цвинтарі відкопали”: Ганна Герман вперше за довгий час з’явилася на людях з “новим” обличчям, тримаєтеся?


Висловлювання екс-радника втікача-президента Віктора Януковича Ганни Герман про те, що Україна відмежувалася від окупованого Донбасу, викликало хвилю обурення у мережі.

Своєю думкою вона поділилася в ефірі NewsOne. Сообщает https://korupciya.com/


"Ми відмежувалися від окупованого Донбасу, переклавши всю відповідальність на Росію", – заявила вона.


На слова Герман звернув увагу блогер і політолог Олексій Голобуцький.


"Ганя у суботу мало не годину пережовувала цю трагічну тезу. Пошліть її хто-небудь почитати Женевську конвенцію, чи що: на тему "хто несе повну відповідальність за все, що відбувається на окупованих територіях і за всіх, хто знаходиться на окупованих територіях – місцевих жителів і окупаційні війська".


Хоча простіше просто послати", – написав він.


У мережі почалося активне обговорення скандальної заяви, не обійшли стороною вкотре і зовнішність Герман













    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар