Висловлювання екс-радника втікача-президента Віктора Януковича Ганни Герман про те, що Україна відмежувалася від окупованого Донбасу, викликало хвилю обурення у мережі.
Своєю думкою вона поділилася в ефірі NewsOne. Сообщает https://korupciya.com/
"Ми відмежувалися від окупованого Донбасу, переклавши всю відповідальність на Росію", – заявила вона.
На слова Герман звернув увагу блогер і політолог Олексій Голобуцький.
"Ганя у суботу мало не годину пережовувала цю трагічну тезу. Пошліть її хто-небудь почитати Женевську конвенцію, чи що: на тему "хто несе повну відповідальність за все, що відбувається на окупованих територіях і за всіх, хто знаходиться на окупованих територіях – місцевих жителів і окупаційні війська".
Хоча простіше просто послати", – написав він.
У мережі почалося активне обговорення скандальної заяви, не обійшли стороною вкотре і зовнішність Герман




Своєю думкою вона поділилася в ефірі NewsOne. Сообщает https://korupciya.com/
"Ми відмежувалися від окупованого Донбасу, переклавши всю відповідальність на Росію", – заявила вона.
На слова Герман звернув увагу блогер і політолог Олексій Голобуцький.
"Ганя у суботу мало не годину пережовувала цю трагічну тезу. Пошліть її хто-небудь почитати Женевську конвенцію, чи що: на тему "хто несе повну відповідальність за все, що відбувається на окупованих територіях і за всіх, хто знаходиться на окупованих територіях – місцевих жителів і окупаційні війська".
Хоча простіше просто послати", – написав він.
У мережі почалося активне обговорення скандальної заяви, не обійшли стороною вкотре і зовнішність Герман





0 коментарі:
Дописати коментар