На 88-му році життя не стало глиби, мислителя, філософа та Державника - Мирослава Поповича.
Завжди любив подивитись та послухати його на різноманітних ефірах, почитати його інтерв'ю, адже він мав просто колосальну життєву та людську мудрість. Сообщает http://stblog.co.ua/
Дуже шкода... Спочивайте з миром, пане Мирославе!
Назар Приходько

Завжди любив подивитись та послухати його на різноманітних ефірах, почитати його інтерв'ю, адже він мав просто колосальну життєву та людську мудрість. Сообщает http://stblog.co.ua/
Дуже шкода... Спочивайте з миром, пане Мирославе!
Назар Приходько


0 коментарі:
Дописати коментар