ТУТ ПОТРІБЕН ДІАГНОЗ! – ВОЛОДИМИР В’ЯТРОВИЧ ЖОРСТКО ВІДПОВІВ ОЛЕНІ ЛУКАШ НА ПРИВІТАННЯ З 8 БЕРЕЗНЯ



Коли окремі представники чоловічої статті вітають «В‘ятровича з 8 березня», я можу це пояснити – вони вважають це образою і приниженням.

Бо жінки для них істоти нищого ґатунку.

Їм потрібне «жіноче свято», бо імітувати повагу до жінки протягом дня легше, як протягом року.

Коли особа жіночої статті вважає, що принижує мене прирівнюючи до жінки, то тут вже потрібні не пояснення, а діагноз.

«Защітнікі» і «побєдітєлі» роблять цей діагноз однозначним і зовсім безнадійним.



Володимир В’ятрович

    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар