ЦЕ ЖЕНЯ І ТОЛІК – ТІТУХАНИ, ЯКІ ЛЕДЬ НЕ ЗАРІЗАЛИ ДВОХ УЧАСНИКІВ АТО. СУДДЯ НЕ ВВАЖАЄ ЇХ НЕБЕЗПЕЧНИМИ І ТОМУ ВОНИ ПРОСТО ЗАРАЗ ВІЛЬНО ХОДЯТЬ ПО ВАШОМУ МІСТІ.



Оце тільки що повернулись з Полтави.
До сих пір в дикому ступорі.
Але давайте по порядку.

Знайомтесь, це Олекса та Дмитро, на перших двох фото. Сообщает https://litera1.co.ua/

Вони обидва УБД, добровольці.
Дмитро служив у полку Азов, пішов слідом за братом, який загинув.
Олекса – екс-боєць батальйону Дніпро-1, стояв у Пісках, має два важких поранення.
Весною минулого року в Полтаві вони вийшли на захист людей, у яких місцева напіввлада-напівгопота намагалася віджати частину будинку в центрі міста – арку, через яку вони проходили у власний двір.


І побудувати там якийсь гендель.
Охуєвша до повної бєссознатєльності місцева еліта привезла для боротьби із людьми пару десятків відбірних тітуханів з кременчуцької риго-бандитської контори «Скорпіон 2016».


Арку місцеві тоді “відбили”, але обом хлопцям тітушня нанесла важкі ножові травми, і їх ледь відкачали в реанімації.


У Олекси лікарі нарахували до 14-ти ножових поранень: черевна порожнина, шлунок, легені були пробиті.
Те, що він вижив, – справжнє диво.
Існує безліч відео, як бандити тупо шинкують його ножем, наприклад, оце


Попри те, що тітуханів були десятки. На лаві підсудних тільки двоє.
Євген Усенко і Анатолій Прядко.


Підсудні поводять себе зухвало та нахабно, неначе щось знають. Жодної провини в очах.
Ось сьогоднішнє відео

                        

І це сьогодні ще прийшло багато людей, на останні попередні засідання ходило по 10-15 чоловік включно з журналістами і Женя з Толіком там взагалі сміялись і погрожували присутнім.


Але суддя Анатолій Савченко, він на останньому фото, не вважає, що ці різники НЕБЕЗПЕЧНІ для суспільства, і через місяць після затримання відправляє їх під домашній арешт, і то лише на ніч.
Тобто вони продовжують спокійно ходити вулицями рідного їм Кременчука. І уже понад пів року себе спокійно почувають на волі.


А постраждалі весь цей час намагаються довести свою правоту в суді.


Намагаються довести, попри те, що менти справу розслідували так-сяк: не було долучено цілий ряд доказів, не було опитано деяких свідків.


Не було встановлено організаторів і притягнуто до відповідальності. З десятків тітушок, які тоді калічили людей (поранених насправді більше) – на лаві підсудних всього двоє.


І то з великими шансами на умовний термін.
Можливо, тому, що усім цим шапіто вцілому і цими двома тваринами і далі опікуються усі причетні стейкхолдери тієї кровавої сутички.


Тут в єдіном екстазі злились інтереси місцевих з БПП і Нарфронту і ригів.
Якщо досліджувати усі ці зв’язки «тітушки – депутатша від партії влади, яка хотіла забудувати арку працює фіндіром на підприємстві місцевого кримінального авторитета і смотрящего по області від однієї з топових груп впливу, котрий в свою чергу тісно пов’язаний з найближчим бізнес-партнером одного з найвпливовіших міністрів іншої партії влади» – стрілки ведуть у дуже-дуже цікавих напрямках.
І ми їх обов’язково покажемо усі ці напрямки.
Нехай не думають, що відскочать отак просто.


P.S.
Респект C14, місцевому і не місцевому Нацкорпусу, “команді радості й добра» і десяткам інших людей, які вписались як зараз, так і раніше у цю справу.
І місцевим активістам, ветеранам та журналістам, які продовжують тиснути щодо справедливого покарання.


І ще.
23 березня у цих двох вирок.
Чудовий привід з’їздити в Полтаву.
Близько. Гарне місто. Галушки смачні.


    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар