Вбиту окупантами, 20.02.2018, фронтову медсестру Сабіну Галицьку — поховали на рідній Житомирщині.
Кажуть що незаміжніх дівчат ховають у весільній сукні, але Сабіну ховали у камуфляжі, а з білого була тільки труна… Сообщает http://20seconds.net.ua/
Спочивай з миром, Сабіно!
Кажуть що незаміжніх дівчат ховають у весільній сукні, але Сабіну ховали у камуфляжі, а з білого була тільки труна… Сообщает http://20seconds.net.ua/
Спочивай з миром, Сабіно!

0 коментарі:
Дописати коментар