Сабіну ховали у камуфляжі, а не у весільній сукні… а з білого була тільки труна…



Вбиту окупантами, 20.02.2018, фронтову медсестру Сабіну Галицьку — поховали на рідній Житомирщині.

Кажуть що незаміжніх дівчат ховають у весільній сукні, але Сабіну ховали у камуфляжі, а з білого була тільки труна… Сообщает http://20seconds.net.ua/

Спочивай з миром, Сабіно!



    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар