Били битами по голові: у Запоріжжі жорстоко побили ветерана АТО



У Запоріжжі біля нічного кіоску жорстоко побили десантника і ветерана АТО.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Яків Носков. Сообщает http://stblog2.co.ua/

"Днями в Запоріжжі знову засвітилася шанована людина Григора. Щось не поділив з дембелем біля нічного кіоску. В результаті до місця розборок з'їхалися три машини і хлопці з бітами. Десантника з пробитою головою ледве відбили поліцейські", - розповів він.


Журналіст додав, що потерпілий поки що не хоче писати заяву в поліцію, оскільки "АТОвці радяться з приводу подальших дій".



    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар