
Протокол, крім всього, обумовлює питання передачі затриманих рибалок тій стороні, громадянству якої вони належать.
Державне агентство рибного господарства України підписало з Росією протокол про поділ квот вилову риби в Азовському морі. Про це Держрибагенство повідомило у відповідь на запит Крим.Реалії, передають Патріоти України.
«Спрямований на підпис Протокол надає ряд переваг для України. Одна з них - розподіл квоти вилову бичка в обсязі 9 тис. тон для України і 6 тис. тон для РФ», - повідомив голова Держрибагентства Ярослав Бєлов.
Він підтвердив, що протокол, підписаний по дипломатичних каналах, обумовлює питання передачі затриманих рибалок тій стороні, громадянству якої вони належать.
0 коментарі:
Дописати коментар