“Треба дозволити”: Клімкін висловився про подвійне громадянство в Україні



Однак, за словами очільника МЗС, ні за яких умов не повинно бути подвійного громадянства з країною-агресором.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що необхідно дозволити подвійне громадянство.





Як передає УНІАН, про це очільник МЗС заявив в Одесі під час нетривалого брифінгу на причалі морського пасажирського комплексу порту поруч з пришвартованим тут ракетним есмінцем ВМС США Donald Cook.

«Я вважаю за необхідне дозволити подвійне громадянство… Так, воно нам потрібно. Однак ні за яких умов не повинно бути подвійного громадянства з країною-агресором. Це буде обговорюватися тільки після того, як вони повернуть нам Донбас і Крим», – сказав Клімкін.

Він також уточнив, що подвійне громадянство допоможе залучати на роботу іноземних фахівців.

«Скільки може хороших професіоналів приїхати з інших країн, щоб допомогти нам у реформах. Подивіться, навіть ситуація з Уляною Супрун (в.о. міністра охорони здоров’я України – ред.) – скільки там всього говорили… Ми маємо прийти до цього (подвійного громадянства), але чітко визначити, хто може претендувати на нього», – зазначив Клімкін.


    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар