
Спокійно спостерігаємо за повномасштабними бойовими діями між електоратами кандидатів у президенти. Чекаємо, в яку сторону стрілять накажуть після виборів? Передаю привіт кандидатам і попередження, без повернення наших територій, зброю ніхто не складе! Ні на коліна, ні в яку іншу позу перед московитами ніхто не стане. Ніколи! З терористами не домовляються! Терористів ліквідовують! При спробі капітулювати, зі зрадниками може випадково статися прикре самогубство, будьте обережні! Всім добра!
Пише https://prefiksblog.co.ua передає http://perelaznews.blogspot.com/

Маруся Звіробій
Автор видалив цей коментар.
ВідповістиВидалити