Фотофакт. ТЕРМІНОВО! У страшній ДТП загинув український чиновник



Екс-голова Миколаївської облради загинув у страшній ДТП

У дорожньо-транспортній пригоді загинув колишній голова і багаторічний депутат Миколаївської обласної ради Володимир Луста.



Про це повідомив 6 лютого у Facebook голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко. Сообщает http://stblog.co.ua


«Висловлюю щирі співчуття з приводу трагічної загибелі депутата Миколаївської обласної ради декількох скликань, в минулому — голови облради Володимира Вікторовича Лусти», — пише губернатор.


За словами Савченка, в найскладніші часи для країни та області, у 2014-му, Луста «взяв на себе відповідальність і виконував обов`язки голови облдержадміністрації — тримав на контролі усі питання життедіяльності регіону. Для Миколаївщини — він дійсно історична постать з великої літери».


«Пам’ятаймо — на жаль, дорога не вибачає помилок», — резюмує очільник ОДА.







За даними поліції, ДТП сталося 6 лютого близько 07:00 на автодорозі «Калинівка — Снігурівка – Березнегувате», біля села Партизанське Вітовського району.


Попередньо встановлено, що внаслідок зіткнення антажного автомобіля «КамАЗ» з причепом та позашляховика Toyota Land Cruiser сталось займання автомобілів.
Водій та пасажир, 33-х та 57-ми років (Луста та його водій), що знаходились у позашляховику, загинули на місці події, водій вантажівки з отриманими тілесними ушкодженнями у важкому стані госпіталізований.

    Blogger Comment

0 коментарі:

Дописати коментар