Ок, Юля страшна. Її рейтинг зростає на популізмі. І знову зростає. І Юля все страшніше.
Бо її президенство все реальніше. Страшно. Дуже. Це обговорюється вже щонайменше рік. Чи два. Чи чотири. Сообщает http://stblog2.co.ua/
І якщо ця проблема така серйозна для країни, і для Банкової вона така очевидна і не очевидна для народу (нарід, давно відомо, не той), і на нарід надії зовсім немає, тоді чому патріотичній коаліції Народного фронту та БПП разом з Адміністрацією Президента не позбавити наступного президента повноважень? Щоб у наступного Президента не було такого колосального впливу на долю країни? Якщо Юля така страшна. Якщо нарід не той. Багато ж хто підтримає. Широкий жест. Нє? Чому? Тому що Юля сташна тільки для нас, а для вас страх полягає лише в тому, що ви про*бете вибори? Страшно втрачати пост Баті, насправді, так? Насправді вам по*бать на Юлю з її російськими темнічками, чи не так? У вас же серденько не стискається від того, що ви нагороджуєте сепаратиста Голубана за взяття Верховної ради, так? І за росіянина Труханова ви нормально вписуєтесь, правда? Артур Герасімов та Льоша Гончаренко вас не дуже турбують, ну? Тобто проблема ж не в тому, що Юлія вже давно не просто Володимірівна, а Володимирович Володимирівна, так? Бо у вас під боком такий самий Медведчук. І ви з ним у нормальних стосунках, правда ж? Проблема просто в тому, що дуже хочеться царювати, правда? А перспектива царювання хитається, так? І очечо підтискає не від Росії, з чиїми гебешними попами ви довбитесь по дьоснах, правда? Проблема лише в тому, що дуже хочеться влади, а вона вислизає? Ой-йой-йой.
Иван Оберемко
Бо її президенство все реальніше. Страшно. Дуже. Це обговорюється вже щонайменше рік. Чи два. Чи чотири. Сообщает http://stblog2.co.ua/
І якщо ця проблема така серйозна для країни, і для Банкової вона така очевидна і не очевидна для народу (нарід, давно відомо, не той), і на нарід надії зовсім немає, тоді чому патріотичній коаліції Народного фронту та БПП разом з Адміністрацією Президента не позбавити наступного президента повноважень? Щоб у наступного Президента не було такого колосального впливу на долю країни? Якщо Юля така страшна. Якщо нарід не той. Багато ж хто підтримає. Широкий жест. Нє? Чому? Тому що Юля сташна тільки для нас, а для вас страх полягає лише в тому, що ви про*бете вибори? Страшно втрачати пост Баті, насправді, так? Насправді вам по*бать на Юлю з її російськими темнічками, чи не так? У вас же серденько не стискається від того, що ви нагороджуєте сепаратиста Голубана за взяття Верховної ради, так? І за росіянина Труханова ви нормально вписуєтесь, правда? Артур Герасімов та Льоша Гончаренко вас не дуже турбують, ну? Тобто проблема ж не в тому, що Юлія вже давно не просто Володимірівна, а Володимирович Володимирівна, так? Бо у вас під боком такий самий Медведчук. І ви з ним у нормальних стосунках, правда ж? Проблема просто в тому, що дуже хочеться царювати, правда? А перспектива царювання хитається, так? І очечо підтискає не від Росії, з чиїми гебешними попами ви довбитесь по дьоснах, правда? Проблема лише в тому, що дуже хочеться влади, а вона вислизає? Ой-йой-йой.
Иван Оберемко

0 коментарі:
Дописати коментар